Njoftim
Njoftim
10.3.2021 4:05:24 e paradites

Njoftim

•Me anë të këtij postimi ju informojmë se ndeshja në mes të Arbërisë dhe Ballkanit, në kuadër të xhiros së 24 të Superligës së Kosovës në futboll do të zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, nesër ( e Enjte ), duke filluar nga ora 13:00 •Gjithashtu ftojmë të gjitha mediat të cilat janë të interesuara për të qenë prezent në stadium, të dërgojnë kërkesën për akreditim në info@kfarberia.com Faleminderit #KFARBËRIA